Schiphol A-gebied - Amsterdam

Grootschalige uitbreiding van Schiphol door de bouw van een nieuwe terminal, nieuwe pier die ruimte zal bieden voor de nieuwste en grootste toestellen. Daarbij zal de lucht en landzijdige infrastructuur moeten worden aangepast.

Schiphol A-gebied
Schiphol A-gebied

Projectinformatie

Opdrachtgever : Schiphol Group
Functie(s) : Civiel / GWW, Infrastructureel, Luchthaven, Parkeergarage
Bouwsoort : Nieuwbouw, Transformatie
Architect : n.v.t.
Oplevering : 2023
 
Projectgrootte : > 100.000 m2
Opdrachtomschrijving : IGG heeft samen met Turner & Townsend de opdracht voor het kostenmanagement gewonnen. IGG draagt hierbij zorg voor het kostenmanagement en TT voor internationale benchmarking.
Aard van de opdracht : Bouwkostenmanagement
Periode : 2016-heden

IGG Projectteam

Arno Vonk MRICS
Arno Vonk MRICS
Directeur / Senior Deskundige
a.vonk@igg.nl
Bauke van de Vooren
Bauke van de Vooren
Deskundige
b.vandevooren@igg.nl
Guido van Veen
Guido van Veen
Adviseur
g.vanveen@igg.nl
Jan Schellekens (RKN)
Jan Schellekens (RKN)
Senior Deskundige (RKN)
j.schellekens@igg.nl
John Koks
John Koks
Senior Deskundige
j.koks@igg.nl
Marc Hengstmangers
Marc Hengstmangers
Directeur / Senior Deskundige
m.hengstmangers@igg.nl
Mario van Veen
Mario van Veen
Deskundige
m.vanveen@igg.nl
Niels van Leeuwen
Niels van Leeuwen
Adviseur
n.vanleeuwen@igg.nl
Richard Nieuwenhuizen
Richard Nieuwenhuizen
Senior Deskundige
r.nieuwenhuizen@igg.nl
Steven Oosterling
Steven Oosterling
Deskundige Aanbestedingen
s.oosterling@igg.nl
Neem contact met ons op Bent u geinteresseerd in wat wij voor uw project kunnen betekenen?

Enkele projecten in de rubriek:

Fietsbrug

Katwijk
Windmolenpark

Noordoostpolder
WOZ-waarde windmolens

diverse
Cuypershal Amsterdam Centraal

Amsterdam
Station Schiphol plaza

Schiphol
Calatrava bruggen

Haarlemmermeer
 

IGG Bointon de Groot

Adres : Prinses Catharina Amaliastraat 32
2496 XD Den Haag
Post : Postbus 85767
2508 CL Den Haag
Tel : 070 514 54 20
Fax : 070 514 32 31
E-mail : info@igg.nl

Onze partners

IGG Bointon de Groot is een actieve partner binnen de bouwwereld. IGG denkt
graag mee met trends en ontwikkelingen. Enkele belangrijke partners van ons zijn:

Partners